GENIO KIDS Kūrybinis rinkinys "Dantukų gydytojas"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-TA1041_EN
  Kaina 1999 be PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 195 vnt.

  Neprisijungę vartotojai mato mažmenines prekių kainas.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • GENIO KIDS Kūrybinis rinkinys "Dantukų gydytojas". Puikus lipdymo rinkinys, skirtas lavinti vaiko kūrybinius įgūdžius, vaizduotę, rankų judesius, mąstymą. Jūsų vaikas galės pasijusti tikru dantų gydytoju. Pažaidęs su šiuo rinkiniu mažylis ne tik nebijos eiti pas dantų gydytoją, bet ir pats norės juo tapti užaugęs. Juk taip šaunu gydyti žmones! 

  Natūralus plastilinas-modelinas, tai unikalus produktas, padėsiantis lavinti Jūsų vaiko kūrybiškumą. Ji nelimpa prie rankų, yra minkšta ir plastiška. Lipdymo tešla pagaminta iš nekenksmingų ir natūralių medžiagų.

  Rinkinį sudaro natūralus plastilinas-modelinas (miltai, vanduo, krakmolas, aromatizatorius, dažiklis) – 8vnt. po 50g, plastmasinės priemonės lipdymui – 1 rinkinys (grąžtas 1 vnt., forma sukurti paciento modelį – 2vnt., dantų šepetėlis – 1 vnt., instrumentai dantų breketams – 1 vnt., zondas – 1 vnt., formelės dantukų lipdymui – 1 vnt.) Galiojimo terminas – 3 metai nuo pagaminimo datos. Prieš naudojimą maišelius su modeliavimo tešla pavalykite drėgna servetėle. Nemaišykite tešlos su kitomis medžiagomis ar masėmis, nes galės pasikeisti modeliavimo tešlos cheminės ir fizikinės savybės. Nenaudojamą modeliavimo tešlą rekomenduojama laikyti uždarytą maišelyje. Neuždaryta sukietėja per 12 val. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Žaislui reikalingi 2 AA tipo 1,5V elementai (į rinkinį neįeina).  

  Pakuotės išmatavimai: 6 х 24,5 х 17 cm.