Smėlio rinkinys 6009 lagamine Technok

 • Smėlio rinkinys 6009 lagamine Technok

  Kodas: UA02-6009
  Kaina 1748 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.

  Neprisijungę vartotojai mato mažmenines prekių kainas.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Labai mielas žaislas "Smėlio rinkinys TechnoK" jau lagamine! Komplekte yra kibiras, laistytuvas, kastuvas, grėblys ir 6 vaisinės smėlio formos. Visi šie žaislai dedami į lagaminą su permatomu dangteliu. Vaikai tikrai norės jį nešiotis visur.
  Žaislinis lagaminas įdomus, funkcionalus ir labai panašus į tikrą „suaugusiųjų“ lagaminą. Jo ryškiai mėlyna spalva, permatomas dangtelis ir originalus lipdukas tikrai patrauks mažylio dėmesį. Lipdukas ant viršelio užklijuotas IML technologija (tiesioginis paveikslo įpurškimas ant žaislo). Toks piešinys nepraranda ryškumo ir yra patvarus. Dėl reguliuojamos rankenos lagaminas patogus įvairaus amžiaus ir įvairaus ūgio vaikams. Dangtis gali būti tvirtinamas keliose padėtyse. Taip vaikas gali nesunkiai sudėti ir išimti iš jo daiktus. Saugūs skląsčiai leidžia uždaryti dangtelį ir laikyti žaislus lagamino viduje. Be to, dideli ir tvirti ratukai padeda vaikui lengvai nešti lagaminą.
  Lagamine yra žaislas „Sand Set TechnoK“, mergaitės ir berniukai gali planuoti savo įdomias keliones ir naudoti jį kituose įdomiuose žaidimuose.
  Komplektas pagamintas iš patvaraus ir kokybiško plastiko.

  Vaikams nuo 3 metų. 

  Prekės išmatavimai: 34.5 х 26 х 16 cm