Stalo žaidimas "Color Addict"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: B001-10005463
  Kaina 1321 be PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 78 vnt.

  Neprisijungę vartotojai mato mažmenines prekių kainas.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Amžius
  6+
 • KAIP ŽAISTI COLOR ADDICT?

  Žaidimo tikslas – kuo greičiau išdalinti savo korteles. Vienas žaidėjas išmaišo ir išdalina visas korteles. Kiekvienas žaidėjas iš turimos kaladės išsitraukia tris korteles. Žaidėjas, kuris dalino korteles, iš savo kaladės paima viršutinę kortelę ir atverstą padeda stalo viduryje. Žaidimas prasideda. Žaidėjai kortomis žaidžia pagal šias taisykles:


  Top card of the stack: - Viršutinė kaladės kortelė
  ORANGE (written in blue) - ORANGE (parašyta mėlynai)
  Any word written in orange – bet koks žodis parašytas oranžine spalva
  Any word written in blue - – bet koks žodis parašytas mėlyna spalva
  The word ORANGE – žodis ORANGE
  The word BLUE – žodis BLUE
  Multicoloured card JOKER – kelių spalvų kortelė.

   

  PAGRINDINĖS TAISYKLĖS

  Žaidžiama su visomis kortelėmis. Kai žaidėjas atverčia pirmą kortelę, visi pradeda žaisti, nežiūrėdami eiliškumo. Žaidėjas bet kuriuo momentu gali padėti savo kortelę. Svarbu, kad būtų laikomasi taisyklių, aprašytų aukščiau. Jeigu negalite atsimušti su kortelėmis, kurias laikote rankoje, iš savo kaladės pasiimkite viršutinę kortelę. Jeigu ir toliau neturite kortelės, su kuria galite atsimušti, imkite tiek kortelių, kol rasite tokią, su kuria galėsite žaisti. Laimi žaidėjas, kuris pirmas išdalina visas turimas korteles. Kai padėsite JOKER kortelę (kelių spalvų kortelę), pasakykite spalvą, su kokia norite žaisti. Atsimikite, kad išsitaškę dažai kortelėje skirtos suklaidinti jūsų priešininką. Nepriklausomai nuo to, kokios spalvos išsitaškę dažai jūsų kortelėje, jie žaidimo neįtakoja.

   

  TAISYKLĖS PRADEDANTIESIEMS

  Žaidžiama pagal pagrindines taisykles, bet naudojamos tik tos kortelės, kuriose parašyti žodžiai RED, BLUE, YELLOW ir GREEN (parašyta bet kokia spalva).

  TAISYKLĖS PAŽENGUSIEMS

  Žaidžiama pagal pagrindines taisykles, bet kiti žaidėjai įsitraukia į žaidimą eilės tvarka. Kai ateis jūsų eilė, atsimuškite turima kortele, kurią laikote rankoje, ir pasiimkite kortelę iš savo kaladės. Kai neturite tinkamos kortelės, pasiimkite viršutinę kortelę iš savo kaladės. Ėjimas perduodamas žaidėjui iš kairės. Jeigu laikote daugiau nei tris korteles, atsimuškite su viena, bet naujos iš kaladės neimkite. Laimi žaidėjas, kuris pirmas išdalina visas turimas korteles.

  Pakuotės dydis 11,5 x 12,5 x 4,5 cm.   

   

 • Stalo žaidimas "Burtų lazdelė"
  Kodas: BY01-1911_LT
  Kaina 1073 be PVM
  Mini stalo žaidimas KROKODILAS MIMAS
  Kodas: BY01-1607_LT
  Kaina 288 be PVM
  Stalo žaidimas Lobių ieškotojai
  Kodas: BY01-1206_LT
  Kaina 1652 be PVM