Stalo žaidimas Funny Monsters

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-1619_LT
  Kaina 1032 be PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.

  Neprisijungę vartotojai mato mažmenines prekių kainas.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Gražus, spalvotas ir labai įdomus stalo žaidimas Funny Monsters, kuriuo tikslas pirmajam surasti reikiamus monstriukus.

  Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 4.

  Funny Monsters, žaidimo taisyklės

  I. Pasirengimas žaidimui Žaidimo aikštelė padedama stalo viduryje. Visos kortelės sumaišomos ir sudedamos į vieną kaladę šalia žaidimo aikštelės. Kiekvienas žaidėjas pasiima po 3 vienos spalvos žetonus.  

  II. Žaidimo eiga Žaidimą pradeda pats jauniausias žaidėjas. Savo ėjimo metu jis iš kaladės paima tris korteles ir padeda jas ant stalo vienoje eilėje nugarėlėmis į viršų. Po to žaidėjas iš eilės atverčia korteles paveiksliuku aukštyn. Tai atlikti reikia greitai. Kai kortelės atverstos, kiti žaidėjai žaidimo aikštelėje pradeda ieškoti monstriukus, visiškai atitinkančius nupieštiems atverstose kortelėse. Kai kuris nors žaidėjas žaidimo aikštelėje pastebi reikiamą monstriuką, turi ant jo uždėti savo žetoną ir užversti (perversti nugarėle aukštyn) kortelę su šio monstriuko piešiniu. Dėmesio! Žaidėjas, kuris jau surado vieną monstriuką, gali ieškoti kitų dviejų, tačiau žaidimo aikštelėje jis negali perstumti jau pastatyto žetono. Norėdamas pažymėti kitus žaidimo aikštelėje surastus monstriukus, žaidėjas turi panaudoti kitus turimus žetonus. Ėjimas trunka tol, kol bus surasti visi trys monstriukai. Po to visos pirmojo žaidėjo padėtos kortelės vėl atverčiamos ir žaidėjai kartu tikrina ar visiškai sutampa kortelėje nupiešti monstriukai su pažymėtais žaidimo aikštelėje. Jeigu monstriukai pažymėti teisingai, kiekvienas žaidėjas, pažymėjęs monstriuką (monstriukus) žaidimo aikštelėje, pasiima sau kortelę su šio monstriuko (monstriukų) atvaizdu. Jeigu paveiksliukas kortelėje nesutampa su žaidimo aikštelėje pažymėtu monstriuku, tai reiškia, kad monstriukas pabėgo, o tokia kortelė atidedama į šoną. Ėjimas pereina kitam žaidėjui pagal laikrodžio rodyklę.  

  III. Žaidimo pabaiga Žaidimas baigiasi, kai kaladėje nebelieka žaidimo kortelių. Laimi žaidėjas, surinkęs daugiausia kortelių. Dėmesio! Žaidimą galima pasunkinti, padidinant žaidėjo iš kaladės paimamų kortelių skaičių iki 4 ar 5. Tai ypač aktualu, kai žaidžia 4 žaidėjai. Tačiau reikia atsiminti, kad kiekvienas žaidėjas turi tik po 3 žetonus monstriukams pažymėti. Jeigu žaidėjas pažymi tris monstriukus iš keturių ar penkių, jis nebeturi žetonų, todėl šiame ėjime monstriukų daugiau negalės ieškoti.