Stalo žaidimas "Pasaulio įvykių seka"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-1309_LT
  Kaina 1487 be PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 542 vnt.

  Neprisijungę vartotojai mato mažmenines prekių kainas.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Amžius
  8+
 • Stalo žaidimas „Pasaulio įvykių seka“. Nors skirtas vaikams nuo 8 metų, įdomus bus ir suaugusiems. Žaidimą puikiai gali žaisti šeimoje, su draugais, mokykloje (kaip mokamoji medžiaga).
  Žaidimą sudaro 180 pasaulio įvykių kortelių, kurios padalintos į tris temas: mėlynai pažymėtos išradimų ir mokslo kortelės, smėlio spalvos – kultūros, o raudonai – karų ir mūšių kortelės. Žaidimo tikslas – teisingai sudėti korteles pagal istorinius įvykius ir sukurti ilgiausią pasaulio įvykių seką. Ant salo padedama viena kortelė su matoma data, nuo jos prasidės žaidimas. Žaidėjai laiko savo korteles užverstas, t.y., data žemyn. Dabar kiekvienas žaidėjas turi atspėti, ar jo kortelės įvykis atsitiko anksčiau ar vėliau nei ant stalo atverstos kortelės įvykis. Jeigu žaidėjas mano, kad jo kortelėje pateiktas įvykis buvo anksčiau, nei data atverstoje kortelėje, tai jis savo kortelę deda iš kairės, o jeigu mano, kad vėliau, tai iš dešinės pusės. Dabar jis gali atversti kortelę, kad būtų matoma data. Jeigu žaidėjas kortelę pagal metų seką padėjo teisingai, tai kortelė lieka ir tampa grandinėlės dalimi. Tačiau jeigu suklydo, šitą kortelę turi atidėti į šalį ir šiuo ėjimu jo grandinėlė nepailgėja. Taigi, kuo daugiau teisingų kortelių, tuo ilgesnė grandinėlė.
  Kortelės turi ir savo savybes, kurių dėka galima arba sau padėti, arba pakenkti priešininkui.
  Žaidimas baigiamas, kai bet kuriam iš žaidėjų baigiasi visos kortelės. Laimi tas žaidėjas, kuris sudėjo ilgiausią įvykių sekos grandinėlę.
  Sveikiname nugalėtoją.

 • Stalo žaidimas "Burtų lazdelė"
  Kodas: BY01-1911_LT
  Kaina 1073 be PVM
  Stalo žaidimas Keliaujame po Lietuvą
  Kodas: BY01-1806_LT
  Kaina 991 be PVM
  Stalo žaidimas Lobių ieškotojai
  Kodas: BY01-1206_LT
  Kaina 1652 be PVM
  Stalo žaidimas viktorina VISA LIETUVA
  Kodas: PL58-1513H
  Kaina 1156 be PVM